USTA MÜHENDİSLİK oto dizayn olarak, tüm marka ve model araçlar için kapsamlı bir çeki demiri takma montesi ve araç proje hizmeti sunuyoruz.

USTA MÜHENDİSLİK Çeki Demiri Hizmeti


USTA MÜHENDİSLİK oto dizayn olarak, tüm marka ve model araçlar için kapsamlı bir çeki demiri takma montesi ve araç proje hizmeti sunuyoruz.

USTA MÜHENDİSLİK Ostim merkez yönetimi binası anahtarlı göbek yakınlarında bulunan uzman çekme çubuğu montaj atölyelerimiz, çeki demiri takma sistemlerinin ve takma monteleri tüm yönleri ile işine adanmıştır ve çoğu zaman kimsenin yapmayacağı işleri üstlenecek deneyime sahibiz. Fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Geniş çeki demiri yelpazesinde

USTA MÜHENDİSLİK  Çeki demirleri Avrupa`nın lider üreticileri ORİS GDW Bosal Westfalia Witter Urbeni Towbars Enganches Aragon ve Thule Brink monoflex Auto-Hak Türkiye çeki demiri markaları ve kalitesi altında Avrupa normlarına ( EC 94/20 ) uygun olarak üretilmekte, test edilmekte ve onaylanmaktadır. Böylelikle;

Araca özel Orijinal bağlantı noktalarını,
Çeki demiri topuzunun ölçülerini ve yerden yüksekliğini,
2 milyon devir dinamik test ile garantilenen güvenlik ve dayanıklılığı tüm ürünlerinde sunmaktadır.

Çeki demirleri araca özeldir. Markası, model yılı ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Aracınıza uygun çeki demiri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Tel: 03123840088   Gsm: 05323118894

Brink, GDW ve Bosal dahil olmak üzere diğer önde gelen üreticilerden de çeki demiri tedarik ediyoruz.

Çeki Demirleri ithal olup ürünlerin temin süresi yaklaşık 1 veya 2 gündür

ÇEKİ DEMİRİNİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?
Çeki demirinin seçiminde, öncelikle ürünün Avrupa Topluluğu EC94/20 belgesine sahip olmasına özellikle dikkat etmek gerekmektedir. Bu belgeye sahip olmayan çeki demirlerinde güvenlik sorunları yaşanabileceği gibi araç ruhsatına işletmek de mümkün olmayacaktır. Diğer önemli bir husus da aracınız için tasarlanmış ve üretilmiş bir çeki demiri kullanmaktır. Kullanım özellikleri açısından, sabit ya da portatif topuzlu çeki demirleri arasında karar vermek gerekir. Portatif topuzlu olanlar da, çıkartıldığında yeri dışarıdan belli olanlar ve olmayanlar olarak ayrılmaktadır. Çeki Demirleri, elektrik bağlantı kitleri ile birlikte kullanılır. Elektrik kitleri, üniversal ya da araca özel olmak üzere iki türlüdür. Bu kitler, aracınızdan aldığı elektrik ve sinyal bilgisini çekilen römork ya da karavanın sinyal sistemine iletir.

ARACA ÖZEL ÇEKİ DEMİRİ ÇEŞİTLERİ

USTA MÜHENDİSLİK

OTO DİZAYN

ARACA ÖZEL ÇEKİ DEMİRİ VE RÖMORK TAŞIMA EKİPMANLARI MONTE VE TEDARİK SAGLAR