Binek araç çeki demiri Ankara

ARAÇA GÖRE  BELGELİ  ÇEKİ DEMİRİ ÜRETİLMİŞ  HER ARACA ÇEKİ DEMİRİ +MONTAJI+PROJE

USTA MÜHENDİSLİK   05323118894

 

Çeki demiri Yönetmeliğine  göre  her araca takılacak olan çeki demirinin o araç için üretilmiş E belgeli olması gerektiğini bilgilerinize sunarım.

Takılacak çeki demirinin Avrupa Topluluğu EC94/20 standardı belgesinin olmasına özen göstermelisiniz. Bu belgeye sahip olmayan çeki demirlerinde

güvenlik sorunları yaşanabileceği gibi araç ruhsatına işletmek de mümkün olmayacaktır, araç çeki demiri alırken bu detayı da unutmayın.

Takılacak çeki demirinin Avrupa Topluluğu EC94/20 standardı belgesinin olmasına özen göstermelisiniz. Bu belgeye sahip olmayan çeki demirlerinde güvenlik  sorunları yaşanabileceği  gibi araç   ruhsatına işletmek  de  mümkün olmayacaktır,  araç  çeki  demiri  alırken bu  detayı da  unutmayın.

Çeki demiri ostim Ankara

 

 

Dacia duster

Binek araçlarındaki, karavan ve römork gibi barınmaya ve yük taşımaya yönelik motorsuz araçları çekmeye yarayan ve genellikle sonradan monte edilen elemanlara çeki kancası denir. Daha çok binek otomobillerine takılan çeki kancası; karavan, açık veya kapalı yük römorklarını güvenli olarak hareket ettirmek ve dolayısıyla aracın taşıma kapasitesini artırmak amacıyla kullanılır.

Çeki demiri

USTA MÜHENDİSLİK

05323118894

Çeki demiri fiyatı Ankara

bosal çeki demiri Ankara

Binek araç çeki demiri Ankara

Araç çeki demiri fiyatları Ankara

Usta mühendislik çeki demiri Ankara

Ankara çeki demiri montajı

Çeki demiri ANKARA

bosal çeki demiri Ankara

Binek araç çeki demiri Ankara

Çeki demiri fiyatı Ankara

Römork çeki demiri montajı Ankara

Araç çeki demiri fiyatları Ankara

Çeki demiri ostim ANKARA

 Çeki demiri

Oto çeki demiri Ankara